Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

martinalisanadpissk

NEUBAU 240 219 v2 RGB

 

Značka okuliarov neubau rozširuje svoje portfólio modelov z nerezovej ocele o dva nové prírastky: Lisa a Martin. Nové modely s trendy tvarmi, ktoré sú inšpirované päťdesiatymi rokmi.

Staré známe príslovie, že ʺmenej je niekedy viacʺ, sa zrkadlí nielen vo filozofii neubau, ale tiež aj v dvoch nových modeloch Lisa a Martin. Značka neubau svoje modely pomenúva po zamestnancoch z ústredia spoločnosti, ktoré sa nachádza v rakúskom Linzi. Urbanistická jednoduchosť dizajnu nových modelov sa zakladá na minimalizme. V popredí stojí samotný tvar okuliarov, ktorý vo svojej interpretácii tvarov z päťdesiatych rokov skrýva moment prekvapenia. Lisa a Martin sa môžu pochváliť úplne novým tvarom stranic – čistá variácia za kónické krivky.

 

LISAT063

 

Lisa kombinuje klasický mačací tvar s motýlím efektom. Lisa vám dopraje ľahký oversized tvar, ktorý spolu s motýlím efektom podčiarkne ženskosť a jemnosť. Pastelové odtiene agáve alebo matné ružové budú už od januára vzhliadať jarné počasie. Tieto trendy farby vám dodajú šťavu. Pre dámy, slečny a panie, ktoré preferujú skôr tlmené farby, môžeme ponúknuť matný čierny atrament alebo vínovo-červenú.

 

 

T064

 

Martin je modernou re interpretáciou klasického štýlu Clubmaster a srší z neho mestský duch doby. Unisex model sa hodí ku všetkým typom tváre. Farba, ktorú bude poriadne vidieť, je matný denim, ktorý sa perfektne hodí k džínsovým outfitom. Martina zoženiete aj vo farebných variantoch matné drevo, zlatá, alebo čierny atrament.

 

Obidva nové modely sú vyrobené z nerezovej ocele a pôsobia robustným dojmom. Napriek tomu si však zachovávajú dnes tak trendy ľahkosť. Nastaviteľné sedielka zaistia, že okuliare budú skvele sedieť na tvári. Koncovky stranic sú vo farbách, ktoré sa skvele hodia k variáciám s nerezovou oceľou a nájdeme tam aj logo značky neubau.

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk