Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Zoznámte sa s naším tímom - Dávid Šindléry

Každý mesiac by sme vám radi predstavili jedného z našich obchodných zástupcov.

Ako prvého sme vyspovedali nášho obchodného zástupcu Dávida Šindléryho, slovenského majstra v boardercrosse na horských bicykloch, ktorý na Slovensku zastupuje značky evil eye, Fila, Nina Ricci a Fitche titanium v Strabilii.

Ahoj Dávid, ako dlho pracuješ pre spoločnosť Strabilia a čo ťa na tejto práci baví a napĺňa?

JJe to presne 13 rokov, čo som na cestách s kuframi na palube. Začiatky boli dosť náročné, žiadne google mapy, len zoznam adries optikov a vytlačená mapa, bolo to dosť náročné dostať sa na správne miesto. Do firmy som prišiel zo športového odvetvia a spadol mi kameň zo srdca, keď som po dvoch týždňoch vo firme navštívil továreň Silhouette v Linzi a videl výrobu športových okuliarov, teraz už evil eye. Precíznosť, kvalita a technický vývoj, to sa mi veľmi páčilo. Dodnes sa teším, keď sa na prelome rokov objaví nová kolekcia a ja vidím ďalší pokrok. Takže ma baví pracovať so špičkovým výrobkom, ktorý som si sám vyskúšal a môžem mu stopercentne dôverovať. Vždy ma poteší pozitívna spätná väzba od športovcov, ktorí nosia naše okuliare a sú s nimi spokojní, alebo keď nájdeme riešenie na niekoho problém. V priebehu rokov sa viacerí naši obchodní partneri stali mojimi priateľmi, vďaka čomu sú moje návštevy optiky o to príjemnejšie.

Môžete nám povedať aj niečo osobnejšie o sebe, čo robíte, keď nepracujete pre spoločnosť Strabilia?

Som vyštudovaný grafický dizajnér. Mám osemročného syna. Žijem so svojou priateľkou na Liptove. Milujem hory, vodu, hudbu. V súčasnosti, keď mám čas, v zime lyžujem a v lete je to trail a paddleboarding. Mám rád dobrý rockový koncert, remeselné pivo a stretnutia s rodinou a priateľmi.

Povedzte mi niečo, čo by mnohých vašich kolegov alebo optických obchodných partnerov prekvapilo, keby sa o vás dozvedeli?

Venoval som sa rôznym extrémnym športom, drážkam vo voľnom teréne na snowboarde, mountainboardingu - tu sa mi podarilo v roku 2006 vyhrať majstrovstvá Slovenska v disciplíne boardercross, enduro mountainbikingu.

To je fantastické! Máte aj nejaké predsavzatia do nového roka 2024?

Hlavne byť zdravý a zhodiť pár kíl, ktoré sa na mňa opäť nalepili. A samozrejme, aby sme mali medzi optikmi veľa spokojných obchodných partnerov a aby všetko plynulo v pokoji a harmónii.

Dávida môžete kontaktovať v súvislosti so značkami evil eye, Fila, Nina Ricci alebo Fitch:

Dávid Šindléry I Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. I +421 915 863 264

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk