Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Silhouette Titan Minimal Art model 5599

Spoločnosť Silhouette International tento rok oslavuje 25 rokov TMA – Titan Minimal Art. V roku 1999 sa okuliare Titan Minimal Art stali cez noc senzáciou, ktorá spôsobila revolúciu na trhu s okuliarmi. Najľahšie a najdokonalejšie padnúce okuliare vznikli z rakúskej inovácie.

TMA je dnes najslávnejší bezrámový model od Silhouette, váži neuveriteľných 1,8 gramu a dokonca sprevádza aj astronautov NASA na viac ako 70 vesmírnych misiách!

U príležitosti 25 rokov tejto ikony by sme vám radi predstavili novú generáciu okuliarov Titan Minimal Art alebo TMA. V technických vylepšeniach TMA boli dosiahnuté vážne pokroky. Titanové stránky novej generácie s vylepšenou ohybnosťou a prispôsobivosťou sa ešte ľahšie nastavujú. Nosník je jemnejší a estetickejší, o 20 % tenší a dokonale zarovnaný od mosta po obrubu. Najprispôsobivejšie a najpružnejšie titanové okuliare na svete tesne padajú do prémiového puzdra, ktoré okuliare obklopuje ako ochranný energetický štít na vesmírnej lodi.

Barevná paleta novej kolekcie Titan Minimal Art siaha od zelenej, modrej a fialovej inšpirovanej galaxiami až po nadčasové tóny, ako je zlatá, ružovo-zlatá a strieborná.

Tvarom možno dodat obzvlášť jedinečný štýl pomocou tonovania a inovatívnych, čiastočných farebných drážok, ktoré sa vykonávajú prostredníctvom služby 100% Silhouette v Linci. Zákazníci si môžu vybrať personalizované farebné kombinácie.

Nové TMA predstavuje:

1. To najlepšie z 25 rokov skúseností - aktualizácia ikonickej, ocenenej majstrovské diela minimalistického umenia dizajnu

2. Moderný, dynamický dizajn stránok z high-tech titanu s vylepšenou ohybnosťou a prispôsobivosťou

3. Nový nosník s moderným estetickým vzhľadom

4. Charakteristická technológia bez pantov, ktorá zaručuje dokonalú prispôsobivosť a najvyšší komfort pri nosení 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

5. Aktualizácia tvarov a farieb: Vyvážený sortiment moderných a klasických tvarov a farieb

6. Signature koncovky - nastaviteľné a skracovateľné

Pre objednanie prosím kontaktujte obchodného zástupcu pre značku Silhouette: Zuzana Porubská, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0918 608 807

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk