Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

neubauoct18nadpissk

Na ceste je nový prírastok do rodiny The Wire. Slnečné modely Nina a Mark vás oslnia a posunú do éry sedemdesiatych a osemdesiatych rokov s reinterpretáciou klasických tvarov. Prepracované detaily a nové gradientné farby vás musia chytiť za srdce. 


urbannostalgiaDizajnová inšpirácia pre modely Nina a Mark vychádza z trendu, ktorý sa volá Urban nostalgia a miesi v sebe retro nádych čias dávno minulých s istým nadhľadom a presunom do dnešnej doby. Staré magnetofónové pásky, prvé Prestige tenisky, prvé slnečné okuliare. Odvážne tvary slnečných okuliarov sa hrdo hlásia k odkazu Štúdia 54 a k veľkolepému zástupu superhrdinov, ktorí v osemdesiatych rokoch zaplavili televízne obrazovky a plátna kín po celom svete. 

 

 

 

 

 

 

ninanadpis

 

 

Nina T621 vám svojím motýlím tvarom padne do oka. Veľmi ženské a jemné výrezy po stranách dodávajú modelu nadčasovosť a dávku extravagancie. Nina je v ponuke v celej škále farieb od ružovej po striebornú, zlatú alebo s korytnačím motívom či vo farbe čierneho atramentu. 

 

 

 

 

ninaallcolorst621neubau

 

DSC 7868 

 

marknadpis

 

Mark T622  je viac uhlová verzia klasického nestarnúceho pilotkového tvaru s trendy hrazdičkou. Tento unisex model žiari rovnako ako sláva hereckých hviezd, ich štýl a look je inšpirujúci a dadávajú mu nostalgický nádych, presne podľa trendu Urban nostalgia. 

 

 

markallcolorst622neubau

 

DSC 7782 

DSC 7853

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk