Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

"DARING EVOLUTION" 1983 - 2023 - pútavý workshop v Ríme pre medzinárodné publikum, na ktorý bolo pozvaných viac ako 500 hostí z celého sveta. Strabilia nemohla chýbať!

Skupina De Rigo Group oslávila 40. výročie značky Police a diskutovala o dosiahnutých míľnikoch a budúcich projektoch. Workshop, ktorý sa konal v úžasných priestoroch Salone delle Fontane, sa začal pútavým príbehom značky a pokračoval načrtnutím rôznych stratégií na najbližšie roky. Zaujímavým prvkom bolo úspešné partnerstvo s tímom F1 Mercedes-AMG PETRONAS, ktoré ilustroval špeciálny hosť Mick Schumacher.

DERIGO Police show k čtyřicátému výročí

Značka Police sa v priebehu rokov vyvíjala, pričom sa nikdy neodklonila od svojich základných hodnôt a získala si nové generácie svojou odvahou, odhodlaním a dobrodružným duchom. Ďalší vývoj značky Police charakterizuje nová identita, a tou je "Odvážna evolúcia".  Od svojho vzniku značka Police najlepšie interpretuje dobrodružného ducha tých, ktorí odmietajú hrať podľa pravidiel. 

DERIGO Police show k čtyřicátému výročí

Značka, ktorá bola svedkom neustále sa meniaceho mužského sveta, teraz prijíma modernejšiu rolu, v ktorej sa skutočná sila nezhoduje s klasickými stereotypmi, ale s odvahou byť sám sebou a schopnosťou objaviť vlastnú individualitu a jedinečnosť.

Okuliare Police nájdete na slovenskom trhu vďaka distribučnej spoločnosti Strabilia. Spoločnosť De Rigo vydala špeciálnu limitovanú edíciu slnečných okuliarov k 40. výročiu značky Police, ktorú Strabilia ponúkla svojim optickým partnerom. 

Spoločnosť Strabilia uvedie na trh novú kolekciu dioptrických okuliarov Police už v novembri 2023. 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk