Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

foroptiknadpissk

V termíne 22.-24. novembra 2018 sa v areáli PVA EXPO PRAHA uskutoční odborný veľtrh pre optiku, optometriu, oftalmológiu a dizajn FOR OPTIK. Okrem atraktívnej lokality ponúka veľtrh obchodný potenciál Prahy a regiónu Stredných Čiech a taktiež 3 dni plné obchodníkov a odborníkov z oboru. Odbornými partnermi veľtrhu sú Živnostnenská komora očných optikov a Česká kontaktologická spoločnosť. 


foroptiklogo

Sprievodný program veľtrhu

V sobotu budú prebiehať odborné prednášky na aktuálne témy a to ako v prednáškovej sále priamo v hale 3 tak aj vo Vstupnej hale II. Kompletný zoznam, vrátane tém, bude zverejnený na stránkach veľtrhu v priebehu septembra. 

Ocenenie GRAND PRIX 2018 o najinovatívnejší výrobok či technológiu bude udelené na základe hodnotenia odbornej komisie. 

 

 

 

Spoločenský večer pre vystavovateľov a ich zákazníkov prebehne 23.11. 2018 v Kongresovej sále v areáli výstaviska a jeho súčasťou bude aj odovzdávanie cien GRAND PRIX 2018. V priebehu večera budú tiež ocenení najlepší študenti z oboru optiky, optometrie a oftalmológie. 

www.foroptik.cz

 

 foroptikfotosalu

 

V sobotu 24.11. 2018 prebehne FOR OPTIK Day (B2C workshop), ktorý je miestom na prezentáciu dizajnu, noviniek a trendov v obore okuliarov, šošoviek a príslušenstva. Cieľom je zároveň edukácia koncového zákazníka v danom obore. V spolupráci s poprednými klinikami a optikami v ČR si budú môcť návštevníci zmerať zrak či vyskúšať aj ďalšie služby. Celý deň bude doplnený o množstvo sprievodných aktivít (prezentácie, výstavy, prehliadky a pod.).

Akcia bude prebiehať oddelene od B2B haly vystavovateľov. V rámci tohto podujatia sa môžu firmy prezentovať formou výstavnej plochy či prezentácie (20 minút). Viac informácií na www.foroptikday.cz

Zaregistrujte sa už teraz

Na webových stránkach veľtrhu je možné sa už teraz zaregistrovať a nepremeškať tak jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou veľtrhu FOR OPTIK a zároveň sa zúčastniť stretnutí s radou zahraničných či tuzemských partnerov. Pre odborníkov zo spoločnosti z oblasti optiky, optometrie, oftalmológie a súvisiacich oborov na českom i zahraničnom trhu je vstup na podujatie zadarmo. Pre ostatných účastníkov potom stojí vstup 3000 Kč. On-line registračný formulár nájdete tu http://foroptik.cz/registrace/navstevnik/

 

 

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk