Novinky

neubau, značka plná zelene

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

neubau, nová značka z dielne Silhouette.

neubau, nová značka z dielne Silhouette International vstúpi oficiálne na slovenský optický trh v septembri 2017.

NEUBAUEZE

 

Strabilia, s.r.o. je prvým distribútorom okuliarov z regiónu východnej Európy, ktorý získal do svojho portfólia značku neubau


neubau je najmladšou značkou v našom portfóliu. Každé väčšie mesto má štvrť, do ktorej keď vojdete, tak sa ihneď cítite, ako by ste vstúpili na územie, v ktorom vládne individualizmus mladosti, kde na každom rohu nájdete fotografické štúdio, začínajúcu umeleckú dielňu, inovatívne malé obchodíky, usporadúvajú sa tu food festivaly a móda tunajších obyvateľov sa líši od spôsobu odievania v celom meste. Takú štvrť má aj videnie a volá sa Neubau. Práve z odkazu tejto viedenskej časti mesta vychádza nová značka, ktorá v sebe prináša kus osobitosti, individuality, nezávislosti a nekonvenčnosti. neubau je značkou materskej spoločnosti Silhouette international. Táto značka je vyrábaná v rakúskom Linzi v rovnakej továrni, kde sa vyrábajú už zavedené značky Silhouette a adidas Sport eyewear.

Rokovania so značkou neubau, ktorá sa rovnako ako Silhouette a adidas Sport eyewear vyrába v rakúskom Linzi trvali od marca 2017, kedy neubau vstúpil oficiálne do Českej republiky, kde sa značke veľmi darí.

Teší nás, že vám môžeme priniesť niečo nového, neopozeraného a sviežeho. Príďte si prehliadnuť neubau na EXPOOPTIK 2017, kde sa na Vás budeme tešiť v pavilóne 7.

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk