Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

tintedlovenbsk

Ďalší veľký trend roku 2019 je jasný. Farebné okuliarové sklá = žiadna nuda. Ružové, žlté, modré, zelené, červené. Všetko je dovolené. Festivalový dážď uvidíte tento rok na ružovo. Leto je naozaj za rohom a spolu s ním aj festivalová sezóna. Pastelové modely, Dani a Dominik, spolu s Hannesom a Maxom miešajú farby cukrovej vaty spolu so živým odtieňom citrónového sorbetu. To najlepšie pod slnkom.


 NEUBAU 210 203 v2 RGB

 

Značka okuliarov neubau kombinuje ducha mladých, kreatívnych myslí s udržateľnosťou, a s viac než 50-ročnou históriou v odbore. neubau je najmladšou značkou zo stajne ikonickej spoločnosti Silhouette International a vďaka tomuto spojeniu môže stavať svoje vízie na dekádach prísne stráženého know-how. Okuliare značky neubau spĺňajú tie najvyššie nároky na kvalitu s dôrazom na dynamický a progresívny prístup k okuliarovému dizajnu. Používaním materiálu naturalPX, ktorý je zo 65% tvorený rastlinnými zdrojmi, značka vysiela jasný signál smerom k udržateľnej budúcnosti. Výsledkom sú technicky dokonalé a ultra ľahké okuliare vyrobené z prírodných materiálov. 

 image.png

 

Dani & Dominik by chceli letné festivaly trochu ozeleniť. Sú vyrobené z udržateľného materiálu naturalPX, ktorý pochádza zo 65% z rastlinných zdrojov. Guľatý dizajn modelu Dani s hranatým nosníkom a Dominikov pilotkový štýl sa skvele dopĺňajú s farebnými kombináciami ako z videoklipu americkej speváčky Katy Perry.

 

 

hannes

 

Max & Hannes dokazujú, že protiklady sa priťahujú: osobitý rám z nerezovej ocele sa snúbi s romanticky farebnými okuliarovými sklami. Max zaujme mixom intelektu a výstrednosti. Model Hannes bude vďaka svojmu hranatému tvaru vždy vystupovať z radu. Farebný mix týchto modelov je skvelým doplnkom vašej festivalovej nálady. 

 

 

 

 

 

DOMINIKCELEJ

 

HANNESCELEJ

 

DANICELEJ

 

MAXCELEJ

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk