Novinky

alphanadpis

Rakúsky výrobca okuliarov Silhouette International, nastavuje latku bezrámových okuliarov poriadne vysoko prostredníctvom novej dynamickej rady Alpha collection. Alpha je súčasťou kolekcie Silhouette 2018 a práve teraz sa dostáva aj priamo do optík. Model Alpha je jednou z noviniek, ktorú Silhouette predstavila na veľtrhu OPTI 2018 v Mníchove. Celú kolekciu si pozriete v galérii. Po kliknutí na fotografiu sa zobrazí číslo modelu, tvaru a farby. 


SH2746 Ads Optik A4 hoch BC2018 EN Alpha Woman

Priamočiary dizajn nového modelu Alpha (SL 5516) pripomína architektúru veľkého mesta. Nájdeme tu ostré línie, hrany či rohy. Alpha kombinuje urbanistický odkaz s prirodzenou individualitou a aktuálne svetové trendy s nadčasovým dizajnom.  

Nová kolekcia bezrámových okuliarov Alpha značky Silhouette dodáva nositeľovi silný look v kombinácií s množstvom tvarov, ktoré model ponúka. Od klasických cez elegantné až po nápadné a odvážne tvary pre mlado zmýšľajúcich a odvážnych zákazníkov. 

Myšlienku a ideu zakladateľskej rodiny Silhouette International, ktorá sa vždy riadila heslom, že okuliare majú byť viac ako len korekčný prostriedok, nový model Alpha dokonale rozvíja a posúva smerom k ešte väčšiemu individualizmu nositeľa.

 

Model Alpha sa môže pochváliť celkom novým nosníkom Silhouette, ktorý je v strede viac zaoblený. Model je dostupný zo zafarbenými sklami v troch odtieňoch – šedej, modrej a mintovej. Skvelým doplnkom, ktorý ochráni vaše oči pred ostrým mestským slnkom sú Style shades. Style shades sú zacvakovacie slnečné klipy, ktoré nekopírujú tvar pôvodného dioptrického skla ale jednoduchým kliknutím získate dvoje okuliare v jednom. Style shades Silhouette sa hodia na 99% všetkých bezrámových okuliarov Silhouette.

 

 

 

Na pulty českých a slovenských optík sa tento nový model Alpha od Silhouette International dostane na prelome januára a februára 2018.

 

 

 

 

KOLEKCIAMODELUALPHANADPISSK 

 

alpha1alpha2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alpha4alpha5

alpha7

alpha8

 

 

alpha9alpha10

 

 

alpha12alpha13

             

alpha14alpha15

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk