Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

nadpisskdoclankulite

S novou kolekciou Lite Wave nám Silhouette opäť dokazuje, že fantastický design a inovatívna výrobná technológia môže ísť ruka v ruke. Lite Wave je príkladom vášne pre technologický pokrok vo výrobe okuliarových rámov, ktorého v Linci zaiste nemajú nedostatok a dokazujú nám to s každou novou kolekciou.


image.png
Elegantný a jemný celorámový model Lite Wave je vyrobený z ultratenkého titanu. Lite Wave nadchne štýlovým a nadčasovým lookom. Modely sú však okrem prvotriedneho designu i veľmi pohodlné na nosenie. Sú ľahké ako pierko a dokonale sa tak hodia aj pre celodenné nosenie. Ikonický minimalizmus a ľahkosť sú už po desaťročia synonymom pre prémiovú značku Silhouette.

Novinka Lite Wave je prvým modelom okuliarov Silhouette, ktorý disponuje technológiou zatvárania rámika priamo v samotnom kĺbiku. Vďaka tejto novej technológii tak môžete celorámovú obrúčku zasadiť ľahko priamo v kĺbiku. Vybratie či vsadenie okuliarového skla je tak jednoduchou záležitosťou.

Lite Wave3

Lite Wave sa ešte pred oficiálnym uvedením na trh môže pýšiť designérskym ocenením iF Design Award 2020. Toto ocenenie je najstarším svojho druhu a Silhouette ho získala za kategóriu celorámových titanových okuliarov. Rok 2020 sa Silhouette zameriava na celorámové obrúčky viac než kedykoľvek inokedy a my sa nemôžeme dočkať, až vám tento model predstavíme.

Ľahkosti, svojho poznávacieho znaku, sa v Rakúsku očividne nevzdali. Na výber máte zo štyroch nadčasových modelov. Každý model je k dispozícii v štyroch farbách a každý zaujme zaujímavým tvarom. Milovníci okuliarov si prídu na svoje.

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk