Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

silhouette free stand nadpissk

Silhouette prichádza do českých a slovenských optík s novým prezentačným značkovým vybavením. Na rozdiel od už známeho Shop in Shopu, u ktorého je nutnosť pevná fixácia na retailovú stenu, je free stand, ako je už jasné z názvu, samostatne stojacim prezentačným nástrojom. Free Stand je možné umiestniť ako k stene bez pevnej fixácie, tak aj do priestoru. Free Stand má nahradiť už ukončený značkový prvok Style centrum Silhouette.

Pokiaľ máte záujem o umiestnenie Free Standu aj vo Vašej optike, napíšte prosím na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


freestandtomsaclanek

Free Stand má za úlohu nahradiť už zastaralé vybavenie s názvom Style centrum, ktoré bolo u zákazníkov veľmi obľúbené. Aktuálne však už nezapadá do dizajnového konceptu značky a preto došlo k uvedeniu tohto nového prezentačného vybavenia.

Free Stand má okrem samotného účelu vystavenia okuliarových rámov Silhouette, tiež prezentačnú funkciu. Vo variante so zadným osvetleným panelom tak môže slúžiť aj ako in-store reklamná plocha pre zvýraznenie prítomnosti tejto ikonickej rakúskej značky vo Vašom optickom retailovom prostredí. Každý variant Free Standu je vhodný aj pre zabezpečenie ochrany proti krádeži, a to pomocou uzamykateľného priehľadného akrylového krytu. Kryt môžete vidieť na fotografií, ktorá pochádza z Trenčína – Optika Martina.

S variantom, ktorý slúži tiež ako in-store reklamná plocha na značku Silhouette, zaujmete zákazníkov predovšetkým pri umiestnení do priestoru, alebo so zadnou stranou smerujúcou von do ulice. Hlavne, pokiaľ nemáte tradičnú výlohu, ale skôr presklenú stenu. Pri umiestnení Free Standu so zadnou osvetlenou stranou smerujúcou von vytvoríte krásny a štýlový pútač. Vizuál na zadnej strane je vytlačený na ľahko transparentnej fólii, ktorá sa mení pri každej novej kampani. Celý Free Stand pojme celkom 43 kusov rámov Silhouette ( 40 kusov na prezentačných táckach + 3 kusy v tzv. highlight kockách ).

Rozmery: 675x438x1945 mm

pohledyfreestandsk

 

 

dalsiumistenisk dalsipriklady

 

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk