Novinky

BRNO 2023

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Už čoskoro, v piatok 3. marca a v sobotu 4. marca, vás bude môcť tím Strabilie privítať v QUALITY HOTEL BRNO EXHIBITION CENTRE, Salónik I + II.   Môžete sa tešiť na uvoľnenú atmosféru s dobrým jedlom a pitím a príjemnú spoločnosť našich obchodných zástupcov. 

Sme nadšení, že vám môžeme predstaviť niekoľko nádherných kolekcií na rok 2023 od talianskej skupiny De Rigo - od značiek Police, Furla, Fila a Nina Ricci, vrátane limitovanej edície okuliarov Police k jej 40. výročiu - keďže značka POLICE tento rok oslavuje 40 rokov od svojho vzniku!

Ako výhradný distribútor značky Silhoutte pre Českú republiku a Slovensko predstavíme doteraz najväčšiu kolekciu slnečných a dioptrických okuliarov od Silhoutte Group. 

Sme tiež hrdí na to, že sme sa stali výhradným distribútorom športovej optickej značky evil eye od  Silhoutte,  športových okuliarov, kde každý športový rám môže byť vyrobený s dioptrickým sklom. Je to jedinečné riešenie na trhu pre všetkých čo športujú a potrebujú dioptrické športové okuliare. 

Príďte si pozrieť všetky tieto novinky a oddýchnuť si v príjemnom prostredí. 

Tešíme sa na Vás! 

Tím Strabilie

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk