Novinky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

optinadpissk


neubaulogo

cover

 

Prvýkrát v histórii mníchovského veľtrhu opti sa veľtrh rozšíril do šiestich výstavných hál. Odozva od viac než 28 000 návštevníkov a 631 vystavovateľov zo štyridsiatich rôznych krajín je jasná – OPTI kráča správnym smerom. 94 percent návštevníkov a 91 percent vystavovateľov hodnotí nový koncept opti tými najvyššími známkami. My sme sa do Mníchova vybrali tiež a ankete dávame za pravdu.

Našim cieľom na veľtrhu opti boli výstavné priestory značiek, ktoré na českom a slovenskom trhu exkluzívne zastupujeme. Naozaj podarený výstavný stánok mala značka neubau a Silhouette. S nami zastupovaných značiek boli skvele vidieť tiež značky talianskej spoločnosti DE RIGO.

Tí z vás, ktorí si z veľtrhu odniesli bibliu okuliarovej módy SPECTR alebo januárové číslo európskeho vydania magazínu 20/20 mi dajú za pravdu, že dôležitosť značky neubau vo svete okuliarov stále rastie. Titulnou stranou januárového čísla 20/20 europe sa totiž pýši nový model z limitovanej edície neubau, Walter & Wassily, ktorý pokračuje v tradícii značky prinášať každý rok špeciálnu kolekciu v prémiovom price pointe.

Viac informácii

 

 

 

           

 

       

     

    Viac fotografii zo stánku neubau

 

IMG 9054

IMG 9053

 

IMG 9060

 

adidaslogo

 

IMG 9050

 

Značka adidas Sport eyewear predstavila nové modely wire SPX, ktoré sme vám v premiére predstavili už v novembri na FOR OPTIK.

Okuliare wire SPX majú veľmi odvážny dizajn s prvkami mestského urbanizmu a architektúry. Ostré hrany a uhly idú ruka v ruke a aktuálnym trendom na trhu s okuliarmi, ktorý bol vidieť aj na opti.

Oválne a guľaté tvary, ktoré boli v popredí trendov posledné tri roky, pomaly ale isto nahradzujú geometrické ostré línie a zakrivenia. Negatívny priestor v stranici, ktorý zaistí ventiláciu, vyzerá skvele.

Viac informácii


 

 

 

 

 

 

 

 

     

      Viac fotografii zo stánku adidas

IMG 9047

IMG 9045 

silhouettelogo

IMG 9038

 

Ikonická značka Silhouette sústredila svoju prezentáciu na opti 2019 mimo iného na predstavenie slnečnej kolekcie 2019. Krásne modely z kolekcie Silhouette Sun 2019 našli svoje miesto i v známom časopise SPECTR, ktorý bol na opti k odberu.

Kolegyni Zuzke, ktorá je obchodnou zástupkyňou Silhouette pre slovenský trh, veľmi pristane model z kolekcie Infinity, Silhouette 8705 vo farbe 6040.

Viac informácii

IMG 9039

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalším fokusom Silhouette bola nová januárová kolekcia Momentum, ktorú ste už mali možnosť vidieť na prvom ročníku pražského veľtrhu FOR OPTIK v novembri. Krásna kolekcia bezrámových okuliarov sa inšpirovala v hodinárskom remesle a podľa predaja ide o obľúbenú kolekciu u našich zákazníkov. Čo nevidieť sa dostane aj na Slovensko.

Viac informácii

   

 

    Viac fotografii zo stánku Silhouette

IMG 9033

IMG 9030

Budúci rok sa veľtrh koná 10. – 12. januára 2020 v Mníchove.

Zaujímavé fakty: 92% návštevníkov sa vyjadrilo, že prídu aj v roku 2020 + návštevníci do Mníchova prišli obdivovať nové okuliare zo všetkých kontinentov + viac než 500 insta stories.

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk