Novinky

adidas3DnadpisSK

AD42 43 Group

adidas Sport eyewear ponúka športovcom unikátnu príležitosť nahliadnuť do budúcnosti športového vybavenia – inovatívne nové modely evolver 3D_F a aspyr 3D_F, najľahšie športové modely v histórii značky adidas. Tieto nové ultraľahké modely kombinujú štýl, výkon a technologickú inováciu.  

Modely evolver 3D_F a aspyr 3D_F sa skladajú z diamantovej mriežky, ktorá je vyrobená 3D tlačou a ponúka nové a neobjavené možnosti, ktoré nie je možné dosiahnuť pomocou tradičných výrobných metód. Ich revolučná a odolná konštrukcia váži iba desať gramov, čo z nich vytvára najľahšie športové okuliare aké kedy značka adidas vyrobila.  

image.png

Aj napriek tejto mušej váhe sú však tieto modely evolver 3D_F a aspyr 3D_F nabité technologickými vychytávkami, ktoré patria u okuliarov adidas medzi typické poznávacie znamenie. Nastaviteľné nosné sedielka, vyskakovací kĺbik a pogumovaná vnútorná strana stránice pre dokonalé uchytenie okuliarov na tvári i pri rýchlejšom behu. Nová konštrukcia rámu ponúka taktiež prepracovanejšie ventilačné otvory pre lepšiu cirkuláciu vzduchu.  

 

AD42 evolver 3D F 75 6500 new ventilation structure

Keplinger, dizajnový riaditeľ adidas Sport eyewear vraví: „Čo sa týka nových modelov evolver 3D_F a aspyr 3D_F, tak tá skutočná revolúcia sa skrýva práve v detailoch. Použili sme technológiu DLS, najnovšiu a najpokročilejšiu technológiu 3D tlače a vytvorili sme dokonale prepracovanú mriežku, ktorá tvorí konštrukciu rámu. Celé sme to docielili spojením svetla, kyslíka a pokročilého materiálu k 3D tlači. Tieto nové modely sú prvým krokom do budúcnosti okuliarového dizajnu. Toto je iba začiatok."  

Vďaka neobmedzeným výrobným možnostiam, ktoré 3D tlač ponúka sa dizajnéri nemusia obmedzovať technologickými parametrami, ale naopak môže svoju kreativitu rozvinúť ako nikdy predtým. "

 

 

Unikátna povrchová úprava poskytuje modelom evolver 3D_F a aspyr 3D_F odolnosť proti teplotným výkyvom, UV žiareniu, schádzaniu farby a pôsobeniu potu. Okuliare, ktoré sú vhodné pre priamy zábrus nájdete vo viacfarebných variáciách s rôznymi druhmi polykarbonátových skiel.  

Box AD43 evolver 3D F

 

Nové modely dostanú i celkom nové balenie, ktoré podporí unikátnosť tejto novej rady. Okrem nových modelov evolver 3D_F, ktoré sú okrem polykarbonátoných šošoviek celé vyrobené pomocou 3D tlače, predstaví adidas aj modely ad36_protean 3D_X, ad37_tempest 3D_X a ad38_proshift 3D_X, ktoré kombinujú stránice s diamantovou mriežkou z 3D tlače a očnicu zo známeho SPX. Modely evolver a aspyr budú tiež k dispozícii v plnom SPX prevedení.  

 

 

 

 

 

Evolver 3D_F a aspyr 3D_F sa na pulty českých a slovenských optík dostanú v septembri 2018. Všetky tieto nové modely nájdete v novom dodatkovom katalógu, ktorý si môžete stiahnuť tu.  

 

PBA 9998

 

 

ad42evolvernadpis

 ad42group

 

ad43aspyrnadpis

 

ad43group

 

ad44evolvernadpis

ad44group

 

ad45aspyrnadpis

 

ad45group

Zostaňte v kontakte

  • Alžbetina 2, 040 01 Košice
  • strabilia@strabilia.sk
  • 0918 544 249
  • strabilia@strabilia.sk